Harmonogram sobota 12.06.2021r.

 

  Sobota – 12.06
godz.  boisko nr 1   boisko nr 2
9.00 ćwierćfinał nr 1   A1 – B4   ćwierćfinał nr 2   B2 - A3
9.40 OIL Częstochowa/Medyk Zabrze Kraków   Leones Griseo OIL Toruń/Lublin
   
11.00

o miejsca V - VIII

przegrani ćwierć fianłów nr 1 i 2

 

o miejsca V - VIII

przegrani ćwierć fianłów nr 3 i 4

11.40

półfinał nr 1 

zwycięzcy ćwierć finałów nr 1 i 2

 

półfinał nr 2 

zwycięzcy ćwierć finałów nr 3 i 4

12.20 o V miejsce   o VII miejsce
13.00 finał   o III miejsce

 

  Sobota – 12.06
godz. boisko nr 3
9.00 ćwierćfinał nr 3   B1 - A4
9.40 ćwierćfinał nr 4   A2 - B3
10.20 o XI miejsce A6 - B6
11.00 o IX miejsce A5 - B5

Harmonogram piątek 11.06.2021

 

  PIĄTEK – 11.06
godz.  boisko nr 1   boisko nr 2
9.30 Odprawa techniczna z kapitanami drużyn kat. Open
9.50 Medyk Zabrze OIL Bydgoszcz   Wojskowa IL Pabianice
10.25 Klub STL - OIL Łódź Wielkopolska IL   Niedźwiadki Kielce
11.00 ceremonia otwarcia
11.20 Wojskowa IL OIL Lublin - Medicus   OIL Bydgoszcz Klub PPMK
11.55 Niedźwiadki OIL Częstochowa   Wielkopolska IL OIL Toruń
12.30 Medyk Zabrze Klub PPMK   Pabianice OIL Lublin - Medicus
13.05 Kielce OIL Częstochowa   Klub STL - OIL Łódź OIL Toruń
13.40  Leones Griseo Kraków   OIL Toruń/Lublin OIL Częstochowa/Medyk Zabrze
 
14.50 Medyk Zabrze OIL Lublin - Medicus   Klub STL - OIL Łódź OIL Częstochowa
15.25  Leones Griseo OIL Częstochowa/Medyk Zabrze   OIL Toruń/Lublin Kraków
 
16.35 Medyk Zabrze Wojskowa IL   OIL Lublin - Medicus OIL Bydgoszcz
17.10 Klub STL - OIL Łódź Niedźwiadki   OIL Częstochowa Wielkopolska IL

 

  PIĄTEK – 11.06
godz.  boisko nr 3
     
9.50 OIL Lublin - Medicus Klub PPMK
10.25 OIL Częstochowa OIL Toruń
11.00    
11.20 Medyk Zabrze Pabianice
11.55 Klub STL - OIL Łódź Kielce
12.30 OIL Bydgoszcz Wojskowa IL
13.05 Wielkopolska IL Niedźwiadki
13.40 Klub PPMK Wojskowa IL
14.15 Pabianice OIL Bydgoszcz
14.50 OIL Toruń Niedźwiadki
15.25 Kielce Wielkopolska IL
16.00 Klub PPMK Pabianice
16.35 OIL Toruń Kielce

 

Kategoria 45+

KAT. +45
 
Leones Griseo
OIL Toruń/Lublin
OIL Częstochowa/Medyk Zabrze
Kraków

 

1 kolejka
Leones Griseo Kraków
OIL Toruń/Lublin OIL Częstochowa/Medyk Zabrze

 

2 kolejka
Leones Griseo OIL Częstochowa/Medyk Zabrze
OIL Toruń/Lublin Kraków

 

3 kolejka
Leones Griseo OIL Toruń/Lublin
OIL Częstochowa/Medyk Zabrze Kraków

 

Grupa B

Gr B
 
Klub STL - OIL Łódź
Niedźwiadki
OIL Częstochowa
OIL Toruń
Kielce
Wielkopolska IL

 

1 kolejka
Klub STL - OIL Łódź Wielkopolska IL
Niedźwiadki Kielce
OIL Częstochowa OIL Toruń

 

2 kolejka
Klub STL - OIL Łódź Kielce
Wielkopolska IL OIL Toruń
Niedźwiadki OIL Częstochowa

 

3 kolejka
Klub STL - OIL Łódź OIL Toruń
Kielce OIL Częstochowa
Wielkopolska IL Niedźwiadki

 

4 kolejka
Klub STL - OIL Łódź OIL Częstochowa
OIL Toruń Niedźwiadki
Kielce Wielkopolska IL

 

5 kolejka
Klub STL - OIL Łódź Niedźwiadki
OIL Częstochowa Wielkopolska IL
OIL Toruń Kielce

Szukaj w serwisie

Kalendarz OIL