Certyfikowany Kurs On-line PTW „Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19”

Okręgowa Izba Lekarska otrzymała od Polskiego Towarzystwa Wakcynologii zaproszenie na kursy on-line – szczegóły poniżej.
Ponieważ kursy są płatne, prosimy zainteresowanych lekarzy i lekarzy dentystów o zgłoszenie do OIL. Jeśli zbierze się odpowiednia grupa osób chętnych do udziału w szkoleniu, wówczas nasi członkowie uzyskają obniżkę ceny do kwoty 99 PLN (z VAT). Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia 2021 r.
 
W imieniu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy przy cyklicznym wydarzeniu jakim jest  2-dniowy, Certyfikowany Kurs On-line PTW „Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19”.  Dotychczasowe edycje kursu cieszyły się dużą popularnością i zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Obecnie przygotowujemy się do kolejnych kursów, które odbędą się w dniach 16-17 kwietnia 2021 oraz 11-12 czerwca 2021 roku.

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych - w tym lekarzy i pielęgniarek, a wykłady prowadzone są przez specjalistów PTW w zakresie wakcynologii.
Udział w kursie oraz ukończenie testu online podsumowującego wydarzenie uprawnia do otrzymania certyfikatu w formie elektronicznej. W ciągu kilku dni po zakończeniu kursu uczestnicy wydarzenia otrzymają również pakiet materiałów edukacyjnych w formie slajdów z prezentacji omawianych podczas kursu. Miło nam również poinformować, że Polskie Towarzystwo Wakcynologii planuje wprowadzić tytuł Wakcynologa, który przyznawany byłby dla osób spełniających dwa kryteria ,tj. członkostwo w PTW oraz ukończenie kursu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kursu na stronie internetowej: https://www.kurs-szczepien-ptw.pl/

Naszym celem, jako organizatora logistycznego tego cyklicznego wydarzenia, jest promocja oraz szerzenie informacji o dostępności kursu dedykowanemu szczepieniom ochronnym wśród polskich lekarzy i pielęgniarek. Dlatego też, mamy przyjemność zaproponować Państwu objęcie kursu PTW patronatem partnerskim. Dzięki Państwa wsparciu w formie np. wysyłki dedykowanych wiadomości skierowanych do Członków Państwa Izby oraz informacji na Państwa stronie internetowej, moglibyśmy zaproponować udział w kursie większej liczbie zainteresowanych przy preferencyjnych cenach.


Szukaj w serwisie

Kalendarz OIL

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28