Zapisy na letnią sesję bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i lekarzy dentystów

Ośrodek Kształcenia Naczelnej Izby Lekarskiej przygotował kolejną ofertą bezpłatnych szkoleń dla lekarzy i lekarzy dentystów, które będą odbywać się od maja do sierpnia 2023 roku. Spośród 67 dostępnych szkoleń 8 odbędzie się stacjonarnie w Centrum szkoleniowo-konferencyjnych NIL, przy ulicy Sobieskiego 110 w Warszawie. Pozostałe 59 szkoleń obędzie się online.

Tematy realizowane w Ośrodku Kształcenia NIL dotyczą m.in. zagadnień prawnych, zarządzania, kompetencji miękkich oraz kwestii związanych z wykonywaniem zawodu i wiedzą medyczną z obszaru poszczególnych specjalizacji.

Wszystkie wydarzenia edukacyjne Ośrodka Kształcenia NIL posiadają akredytację, a uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

Rejestracja na szkolenia dostępna jest TUTAJ.

Ośrodek przygotował m.in. kilka ciekawych cyklów szkoleń:

  • Jak pracować w Podstawowej Opiece Zdrowotnej,
  • Prawne aspekty tworzenia i prowadzenia podmiotu leczniczego,
  • Media społecznościowe w pracy lekarza.

Nowość stanowią szkolenia w ramach NIL IN — Sieć Lekarzy Innowatorów, przygotowane przez przedstawicieli grup roboczych:

  • AI w ochronie zdrowia,
  • Innowacje w opiece ambulatoryjnej,
  • Technologie medyczne MedLoop,
  • Dane medyczne — odpowiedzialne wykorzystywanie danych na rzecz rozwoju innowacji.

Wykładowcy i trenerzy współpracujący z ośrodkiem posiadają specjalistyczną wiedzę oraz bogate doświadczenie w swoich dziedzinach. Dzięki temu wykłady nie tylko dostarczają solidnych podstaw teoretycznych, lecz także wzbogacone są przykładami z codziennych doświadczeń zawodowych.

Zachęcamy do obserwowana Ośrodka Kształcenia na Facebooku, gdzie zamieszczane są wszystkie aktualności dotyczące szkoleń.

We wszystkich sprawach związanych z organizacją szkoleń i udziałem w nich można kontaktować się z Ośrodkiem Kształcenia NIL pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz numerem tel. 22 55 91 345.

Szukaj w serwisie

Kalendarz OIL

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
27
28
29
30